A Pénzintézeti Központ első huszonöt éve 1916-1941.
(Bp., Kir. M. Egyetemi Ny (4)+175+(1)p.+19t.+XIII mell. (részben kihajt.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
67. árverés / 419.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 4 600 Ft