Pesty Frigyes
Az eltűnt régi vármegyék. I-II. kötet.
1880 Bp. MTA136. árverés / 329.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
93689
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(2)+434p.; (2)+509p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.