Pesty Frigyes
A Szörényi bánság és Szörény vármegye története. I-III. kötet.
Bp. MTA140. árverés / 356.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 48 000 FtAzonosító
95502
Contemporary half cloth, spine gilt.
VI+(1)+8-482+(1)p.; 579+(1)p.; 426p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.