Petőfi Könyvtár. I-XXX. füzet [15 kötetben].
Bp. Kunossy, Szilágyi és Tsa67. árverés / 422.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
64288
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az első kötet gerince sérült, a tizedik kötetet repesz rongálta meg.