Pilinszky János
Aranymadár
1957 Bp. Magvető144. árverés / 282.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
97070
Illustrated original half cloth. Cover with minor damages.
94+(2)p. Márkus Anna színes -- részben egészoldalas -- rajzaival. Első kiadás.
Rajzos, kiadói félvászon-kötésben. A kötéstáblákon apró sérülésekkel.