Pintér Jenő
Bp., Magyar Irodalomtört. Társ 769p.; 575p.; 635p.; 956p.; 940p.; 951p.; 863p. Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Az eredeti borítók nagy része bekötve. Néhány kötet gerince enyhén kopott, az ötödik kötet gerincén kis sérülés, két köteten ragasztás nyomai láthatók.
70. árverés / 477.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Leütési ár: 50 000 Ft
--- magyar irodalomtörténete. Tudományos rendszerezés. I-VII. kötet.