Podmaniczky Frigyes, b(áró)
1853 Pesten, Irodalmi Intézet (4)+155+(1)p. Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben.
140. árverés / 453.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
Úti naplómból
angol szoveg
Slightly worn contemporary half leather.