Pogány, Móric
Dreams of an architect. With a preface by Max Reinhardt.
Leipsic - Berlin - Vienna E. Huebsch129. árverés / 121.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 25 000 FtAzonosító
83371
Az előzéklapon ajánlással: "Emil bátyámnak sok szeretettel, emlékül Marci Bpest 1937 május 12".
11p.+39t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Inscribed by the architect. Gilt original cloth.