Pór Antal
Sz. István király. Történelmi tanulmány.
1871 Bp. Szent-István-Társulat126. árverés / 301.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
82525
Hozzákötve: Zádori János: Földünk helyzete a mindenségben Pest, 1871. Szent-István-Társulat.93+(2)p. (Házi könyvtár. III.) Hozzákötve: Bergmann József: IX. Pius pápa... Pest, 1871. Szent-István-Társulat. 70p. (Házi könyvtár. IV.) Hozzákötve: Székhalmi Sz. M. és E. A. G.: Jó tanácsok népünk anyagi és szellemi jóllétének előmozditására. Közlik ---. Pest, 1872. Szent-István-Társulat. VI+(2)+148p. (Házi könyvtár. V.)
VIII+(1)+6-152p. (Házi könyvtár. II.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.