Pósa Lajos
Arany ABC. Irta ---. Festette Kőszegi Bella.
Bp. Singer és Wolfner151. árverés / 306.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
99478
Worn, slightly damaged, original half cloth.
12 színes t.
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben. A kötéstáblák sarkain kis sérülésekkel.