Pray, (György) Georgius
Historia regum Hungariae cum notitiis praeviis... Par(te)s I-II.
1801 Budae Typ. Reg. Univ99. árverés / 321.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
74965
A mű három kötetben teljes.
(16)+CLV+333p.; (2)+646p.
Kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A második kötet gerincén kis sérüléssel. Az első kötet néhány levele enyhén foltos.