Prohászka Ottokár
1908 Székesfehérvár (Esztergom), (Buzárovits Gusztáv ny.) 761+(4)p. Vértes O. Józsefnek dedikált példány. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
142. árverés / 351.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 12 000 Ft
Elmélkedések az evangéliumról
Gilt, original cloth.