Pukánszky Béla
Erdélyi szászok és magyarok
1943 (Bp.) Danubia67. árverés / 437.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
55005
196+(1)p.
Kiadói félvászon-kötésben, sérült, eredeti védőborítóval.