[Radákovics József] Vas Gereben A mű címe Tormagyökerek 1855 Pest, Emich (2)+129 Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Szüry: 4972. 62. árverés / 558. Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 Ft Kedvencekhez ad