Radó Antal
Dalok és történetek
1899 Bp Lampel Róbert.62. árverés / 402.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 1 200 FtAzonosító
61704
197+(3)p.
Kiadói, díszesen aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, karton védődobozban.