Rákosi László
Tulipiros bokréta. Humoros költemények.
1860 Pest Szerző (Emich)62. árverés / 404.
61719
(4)+96+(6)p.
Korabeli félvászon-kötésben, az eredeti, rajzos borítófedél bekötve. Aranyozott lapszélekkel.