Rákosi László
1860 Pest, Szerző (Emich) (4)+96+(6)p. Korabeli félvászon-kötésben, az eredeti, rajzos borítófedél bekötve. Aranyozott lapszélekkel.
62. árverés / 404.
Tulipiros bokréta. Humoros költemények.