Remény. Irodalmi és művészeti évkönyv. Szerkeszti Vachott Sándorné.
1861 Pest Heckenast67. árverés / 446.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft Leütési ár: 60 000 FtAzonosító
55004
XXX+(2)+120p.+11t.+díszcímlap
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Szüry: 3815.