Révai, (Miklós János) Nicolaus Ioannes
Elaboratior Grammatica Hungarica. I-III. kötet.
1806 Pestini Trattner70. árverés / 491.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
65725
A mű három kötetben teljes.
XVI+535+(1)p.; 537-1072p.
Az első kötet díszesen aranyozott, korabeli félbőrkötésben, a második kötet sérült gerincű, korabeli vászonkötésben.