Robespierre, (Maximilien)
Három beszéd --től. Közli Magos Ernő.
1848 Pesten Müller Ádolf61. árverés / 217.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
61750
Magos Ernő ügyvéd, a forradalom idején több radikális hangvételű röpirata is megjelent. Később a Mack-féle összeesküvésben is részt vett.
72p.
Századvégi, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.