Rómer Flóris, dr.
A Bakony, terményrajzi és régészeti vázlat
1860 Győrött Sauervein Géza136. árverés / 360.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
93452
Contemporary half cloth, spine slightly damaged.
(8)+216p. Első kiadás.
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel.