Rómer Flóris, dr.
A Bakony, terményrajzi és régészeti vázlat
1860 Győrött Sauervein Géza70. árverés / 501.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
61756
(8)+216p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, a gerincén apró sérüléssel.