Roncsik Jenő, dr. vitéz
Gróf Széchényi Ödön
(Debrecen) (Városi ny.)67. árverés / 453.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
64122
Tűzoltó-tanfolyam elvégzésekor adott jutalomkönyv, a címlapon ajándékozó sorokkal és bélyegzővel.
365+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.