Rudolf trónörökös
Utazás a Keleten. Ford.: Brankovics György. I-II. kötet [egybekötve].
Bp. Wodianer130. árverés / 424.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 95 000 FtAzonosító
83655
(8)+214+(1)+(4)+244+(1)p. Szövegközti illusztrációkkal.
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A gerincen apró javítással.