Rupp Jakab
Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Két térképpel.
1868 Pesten Eggenberger70. árverés / 506.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
63391
(2)+X+314p.+2 kihajt. térk.
Sérült, korabeli félvászon-kötésben. Széteső példány.