Salamon Ferencz
Az első Zrinyiek
1865 Pest Heckenast83. árverés / 306.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
70980
1t. (díszcímlap)+XVI+659+(1)p.
Díszesen aranyozott gerincű, későbbi félbőr-kötésben. Festett lapszélekkel. A gerincen kis sérüléssel, ettől eltekintve szép példány. Szüry: 3922.