Salamon Ferencz
Két magyar diplomata a tizenhetedik századból
1867 Pest Ráth M138. árverés / 386.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 400 FtAzonosító
94267
Original half leather. Spine richly gilt.
(2)+XLV+(2)+288p.
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben.