Salamon Ferencz
Két magyar diplomata a tizenhetedik századból
1867 Pest Ráth M140. árverés / 380.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
95051
Contemporary half leather. Spine richly gilt.
(2)+XLV+(2)+288p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.