(Salamon Ferencz)
1869 Pest, Ráth Mór 199+(1)p. Korabeli, aranyozott gerincű, vaknyomásos vászonkötésben.
61. árverés / 219.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 9 000 Ft
Magyarország 1849-ben és 1866 után