(Salamon Ferencz)
Magyarország 1849-ben és 1866 után
1869 Pest Ráth Mór61. árverés / 219.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
61773
199+(1)p.
Korabeli, aranyozott gerincű, vaknyomásos vászonkötésben.