Sarfatti, M(argherita) G(rassini)
Mussolini élete. Fordította: Kosztolányi Dezső.
Bp. K. M. Egy. Ny151. árverés / 360.
Kikiáltási ár: 8 000 FtAzonosító
99557
Slightly worn, gilt, original half leather.
286p.+8t.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói félbőr-kötésben.