Sarolea, Ch(arles)
Szovjet-Oroszország
1925 Bp. Stádium142. árverés / 370.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
96128
Contemporary half cloth. Spine gilt.
232p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.