Szerző Sas Ede Mesék a valóságról 1900 Bp Singer és Wolfner. 62. árverés / 433. Azonosító 61782 141+(2)p. Rákosi Viktornak dedikált példány. Kiadói vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel.