Saxlehner's Hunyadi János Bittersalz-Quelle
Bp. (Buschmann F. ny.)130. árverés / 313.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
91672
Hét, önálló címlappal és lapszámozással rendelkező részt tartalmazó, kiadói colligatum.
Slightly worn, gilt original half cloth.
48+20+14+(2)+9+(3)+(3)+52-207+(1)+32+(6)+7+(3)p.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.