Szerző Schmitz, Oscar A. H. Hasis. Elbeszélések. Bp. Kultura 67. árverés / 468. Azonosító 54997 115p.+12t. Példányunkban Alfred Kubin címlapon jelzett 13 egészoldalas rajzával szemben csak 12 szerepel. Számozott: 528./1000. Enyhén sérült, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.