Schoener, (Reinhard) Rajnold dr.
Róma
Bp. Athenaeum70. árverés / 520.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
63562
(4)+III+284p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben.