Schöpflin Aladár
Magyar írók. Irodalmi arcképek és tollrajzok.
1917 Bp. NyugatMásodik nap 148. árverés / 105.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft Leütési ár: 60 000 FtAzonosító
98236
Inscribed by the author. Contemporary half leather. Spine richly gilt. Original cover bound inside.
236p. Első kiadás. A címlapon ajánlással: "Heltai Jenőnek igaz tisztelettel Schöpflin Aladár".
Díszesen aranyozott gerincű, XIX. századi stílusjegyeket mutató, korabeli félbőr-kötésben. Az eredeti borító bekötve.