Schrott, Hugo
Croquis aus Ungarn
1843 Leipzig Otto Wigand140. árverés / 384.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
95356
A morvaországi születésű szerző az 1840-es években Pesten élt, Hugó Albert néven hírlapíróként működött. 1848 júniusától a Pester Zeitungot szerkesztette.
Contemporary cloth. Spine gilt.
(2)+206p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.