Sebők Zsigmond
Bp., Singer és Wolfner 168p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.
67. árverés / 478.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 7 500 Ft
Mackó úr útnak indul. Tizedik kiadás.