Sebők Zsigmond
Mackó úr útnak indul. Tizedik kiadás.
Bp. Singer és Wolfner67. árverés / 478.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
64056
168p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.