Segédkönyv a' deákul tanuló magyarnak könnyebbségére. Iső rész. Második kiadás.
1838 Pesten Beimel Jósef130. árverés / 396.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
91635
Damaged contemporary half cloth. Some leaves worn.
56p.
Sérült, korabeli félvászon-kötésben. A lapok egy része foltos, piszkos, több helyen tintás firkálásokkal.