Segédkönyv a' deákul tanuló magyarnak könnyebbségére. Iső rész. Második kiadás.
1838 Pesten, Beimel Jósef 56p. Sérült, korabeli félvászon-kötésben. A lapok egy része foltos, piszkos, több helyen tintás firkálásokkal.
130. árverés / 396.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft