[Seton-Watson, R(obert) W(illiam)] Scotus Viator
Racial problems in Hungary
1908 London Archibald Constable & Co130. árverés / 259.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
91690
Original cloth. Spine gilt.
XXVII+540p.+41t. (6 színes)+1 színes, kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.