Shakespeare, William
--- szonettjei
1964 (Bp.) Magyar Helikon67. árverés / 479.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
54964
(4)+CLIV+(2)p.+14t. Szabó Lőrinc fordítása, a rézkarcok Würtz Ádám munkái.
Egyedi, fekete bőrkötésben, az elülső kötéstáblán a kiadást díszítő rézkarc nyomódúcával. A kiadói kötés mintapéldánya. felül aranyozott lapszélekkel.