A 'Sigray Alapitvány emlékűnnepe Nagykőrösön, 1911. szeptember 10. napján
1912 Nagykőrös Ottinger-ny70. árverés / 531.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
65767
102+(1)p.+4t. (színes)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az előzéklapon Sigray Pál ajándékozó soraival.