Siklóssy László
Hogyan épült Budapest? (1870-1930)
1931 Bp. Fővárosi Közmunkák Tanácsa.62. árverés / 443.
67042
623+(1)p.+1 mell. (kihajt. térk.) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben.