Soltész Zoltánné
A magyarországi könyvdíszítés a XVI. században
1961 Bp. Akadémiai62. árverés / 445.
Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
61829
195+(3)p.+1t. (kihajt.)+LXXIIt.+(2)p.
Kiadói vászonkötésben, védőborítóban.