Solymossy Sándor, dr.
Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából.
1901 Bp. Pesti könyvny. rt99. árverés / 432.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
75114
(4)+244+(1)p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán folttal.