Sportélet. Lótenyésztési és lóversenyügyi közlöny. XV. évfolyam.
1910 Bp. ("Otthon" ny.)140. árverés / 284.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 36 000 FtAzonosító
95611
Slightly worn, contemporary half cloth.
Gazdagon illusztrált.
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben.