A mű címe Statuten der Symbolichen Grossloge von Ungarn 1890 Bp., Eduard Neumayer ny 149+(3)p. Aranyozott, korabeli vászonkötésben. 126. árverés / 332. Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 Ft Kedvencekhez ad