Statuten für den erhabenen Oesterreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden
Wien ny.n138. árverés / 399.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
94530
Richly gilt original cloth. Inner edges gilt.
1t.+20+(4)p.+4+IIIt.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.