Steinhofer Károly
A könyv története. I-II. rész [egybekötve].
Bp. Lampel67. árverés / 492.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
62443
124+(2)+94+(2)p. Szövegközti illusztrációkkal. (Iparosok olvasótára XXI. évf. 1-3.; XXII. évf. 5-6.)
Kopott, viseltes, korabeli félvászon-kötésben.