Szerző Surányi Miklós Eliziumi mezőkön. Tanulmányok. 1924 Bp. Stádium 70. árverés / 541. Azonosító 65546 159+(1)p. Dedikált példány. Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.