[Szabó György]
Egy honvéd-köztüzér élete 1848/9-ben. Történeti ön-életleirás.
1875 Bp. Franklin61. árverés / 223.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
61849
(4)+241+(3)p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. Körülvágatlan példány.